CASUS TELEFON YAZILIM MERKEZİ

S: Herhangi bir gelen ya da giden mesajın bir kopyasını yazılımı kullanan bir telefondan önceden tanımlı bir numaraya göndermek mümkün müdür?
C: Evet, Mobile-Secuware.com ve Neo-Call yazılımı böyle bir özelliği destekliyor. SMS Gönderme özelliği sayesinde, yazılımı kullanan cihaza gönderilen ya da ondan alınan herhangi bir mesajın kopyasını alabileceksiniz.

S: Yüklenebilir yazılım dosyasını (.SIS) cep telefonuma gönderdim fakat “yükleme güvenlik hatası” uyarısı aldım?
C: Yükleme sırasında Hedef Telefonda bu uyarıyı görmeniz durumunda aşağıdaki yönergeleri takip edin:
-sırasıyla Menü>Araçlar>Uygulamalar’ ı tıklayın Yönetici-Uygulama İndirmeleri’ni belirginleştir-Seçenekler>Ayarlar<Yazılım Yükleme-Açık’ a ayarlayın

S: Telefonun kapsam alanı/oranı nedir?
C: Kapsam alanı diğer standart cep telefonlarıyla aynı; yerel ağ telefon şirketinin sapladığı kapsama göre değişir. Spy modundaki kapsamaya gelince- onu dünyanın her yerinden arayabilirsiniz. Aynı durum SMS/MMS, Yer Saptama ve diğeri için de geçerli, Dünya Çapında mevcuttur ve bu yüzden uluslararası formatta olan bir Kontrol numarası girmeniz gerekmektedir. Deniz aşırı işlevsellik sağlayacaktır.

S: Spy Telefonun/Hedef Telefonun yerini saptamak mümkün müdür?
Evet, Yer Saptama seçeneğini, özel komut koduyla birlikte bir mesaj göndererek kullanabilirsiniz. Telefon yer saptamasını, önceden tanımlanan numaraya geri gönderilen bir mesajla alacaksınız.

S: Mikrofon ne kadar duyarlı ve ne kadar uzaklıktan telefonu duyabilirim?
C: Mikrofon, telefonun ağızlığından normal bir konuşma yapmak için kullanılan gelişmiş bir mikrofondur. Mikrofon çok duyarlı olmasına rağmen ne kadar uzaklıktan duyabileceğiniz tam olarak bilinemez, genel olarak şunu söyleyebiliriz ki karşı taraf KAPATMA tuşuna basmayı “unuttuğu” zaman orada konuşulanları aynı şekilde duyabilirsiniz.

S: Neo-CALL yazılımı yüklü olan bir cep telefonu normal bir cep telefonu gibi günlük hayatta kullanılabilir mi?
C: Evet kesinlikle hiçbir fark göremeyeceksiniz. Diğer telefonlarda olduğu gibi arayıp aranabilirsiniz; telefonunuz normal bir şekilde çalacak ve orijinal üretici özelliklerine göre performans gösterecektir.

S: Herhangi bir özelliği uzaktan kaldırmak mümkün müdür?
C: Evet, Ebeveyn Kontrol Paneli’ni kullanarak veya Gizli SMS komutu göndererek özellikleri istediğiniz zaman uzaktan AÇABİLİRSİNİZ/KAPATABİLİRSİNİZ (kullanımda olan komut listesine bakın)

S: Telefona dokunulduğunda veya dışarıdan bakıldığında “spy telefon” olduğu anlaşılır mı?
C: Hayır, Spy Telefona dışarıdan bakıldığında veya onu kullandığınızda “Ekstra özelliği” olduğunu asla söyleyemezsiniz, standart sıradan bir telefondan hiçbir farkı yoktur. Hatta ileri düzey kullanıcılar bile sıradan telefonla arasındaki farkı anlayamayacaktır.

S: Hedef Telefon sahibi açık bir alana giderse ve ben de önceden tanımlanmış numarayı kullanarak aramaya çalışırsam ne olur?
C: Piyasadaki herhangi bir çözümle yardımcı olacaktır, Hedef Telefon sahibi servis sağlayıcısından aşağıdaki bir bildiri mesajı alacaktır: Önceden Tanımlı Numara) sizi aramaya çalışıyordu[TARİH:SAAT] Kullanıcı bir problemin olduğunu hemen anlayacaktır. Mobile-Secuware ve Neo-CALL yazılımı, Block SMS özelliğini kullanarak bu tür mesajı hemen silecek veya engelleyecektir.

S: Spy Telefon meşgulken onun konuşmasını dinleyebilir miyim?
C: Engelleyici seçeneğini kullanıyorsanız veya Hedef Telefonun “çift arama” özelliği açıksa(ayrıca çağrı bekliyor olarak da bilinir) yapılan telefon konuşmasını dinleyebileceksiniz. Hedef Telefonda “çift arama” veya “çağrı bekliyor” seçeneği yoksa, meşgul sinyalini duyacaksınız veya sesli mesaj sistemine yönlendirileceksiniz. Piyasadaki herhangi bir çözümle yardımcı olacaktır, Hedef Telefon sahibi servis sağlayıcısından aşağıdaki bir bildiri mesajı alacaktır: Önceden Tanımlı Numara) sizi aramaya çalışıyordu[TARİH:SAAT] Kullanıcı bir problemin olduğunu hemen anlayacaktır. Mobile-Secuware ; Block SMS özelliğini kullanarak bu tür mesajı hemen silecek veya engelleyecektir.Tel dinle PRO çok uygun fiyatlardan sitemizde satılmaktadr….”dinleniyormuyum acaba ?”diye kaygılanıyorsanız dinlenmesi imkansız bir telefona sahip olmak elinizde….

Çok çeşitli casus ve anti casus ürünleri…