Full paket Casus Telefon Programı

Ful paket casus telefon programı (ortam dinleme) sınıfının en profesyonel ürünü olarak kullanıcılardan taktir toplamaya devam ediyor.

Daha fazla detay “Full paket Casus Telefon Programı”

Programın yüklediğiniz telefonun bulunduğu ortamı belirlediğiniz bir numaradan aradığınızda program hedef telefonun mikrofonunu sessizce ,ışıkları yanmadan zil çalmadan açacak ve size ortamı dinletecektir.

Program full Yeni nesil son versiyon Pro paket olarak tüm özellikleri desteklemektedir


  • TELEFON DİNLEME =Telefon görüşmelerini dinleme
  • ORTAM DİNLEME =Telefonun bulunduğu ortamı dinleme
  • ARAMA BİLDİRİMİ =Gelen ve giden tüm çağrıları anında sms olarak numarsı ile birlikte ile size bildirir.
  • CASUS SMS = Hdef telefona gelen ve giden tüm sms lerin birer kopyasını size bildirir.
  • LOKASYON BİLGİSİ =Hedef telefonun konum bilgisini SMS ile raporlar.

GENEL ÖZELLİKLER

 - Ortam Dinleme :Yönetici telefonunuzla hedef telefonu arayarak bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz. :Hedef telefonu kullanan kişi durumu fark etmez, telefonunun durumunda bir değişiklik olmaz (ışık , titreme vs).

 - Kolay ve gizli yükleme : Hedef telefonun IMEI numarasını bildirdikten sonra hazırlanan programı bilgisayarınızdan kendi telefonunuza bluetooth la gönderip ordan da hedef telefona 10 sn de yükleyebilirsiniz. Yükleme sırasında casus yazılım yüklendiğini gösteren bir ibare çıkmaz. Hedef kişinin kendine de yükletseniz anlaşılmaz.

 - İstediğin numarayla dinleme : Profesyonel programlardaki en cazip özellik olan numara tanımlama özelliği ile istediğiniz her telefonla takip yapabilirsiniz. Takip yapacak telefon ister mobil isterseniz sabit bir numara olabilir.Numarayı bize bildirmeniz gerekmez kendiniz belirlersiniz.

 - İstediğiniz an durdurup çalıştırma : Hedef telefona göndereceğiniz bir kısa mesaj la programı o an için devreden çıkarabilirsini. Gönderdiğiniz mesajla hedef telefona mesaj olarak gitmez. Karşıdaki kişi durumu fark edemez.

 - ÜCRETLENDİRME : Takip sırasında yapılan dinlemeler takip eden yönetici telefona ücretlendirilir.

Hedef telefonun gönderdiği SMS ler HEDEF TELEFON’ a
Yönetici telefonun yaptığı ortam dinleme Yönetici telefona iki hat arasındaki ücret tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Hatırlatma : Kullandığınız telefon hattına bağlı özelliklerden kaynaklı sorunlar (kapsama alanı dışında kalma, kapalı iken kim aramış özelliği, vb..) özelliklerden kaynaklı sorunlar için programa kusur bulunamaz

www.telefondinlemeyazilimi.net

Bir önceki yazımız olan Android Multi Casus Yazılım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply