Casus Yazılımlar Ne Amaçla Kullanılır

Casus Telefon Dinleme Yazılımları Hakkında Size Bazı Bilgiler Vermek İstiyoruz. Casus Telefon Dinleme Yazılımları Dinlemek İstediğiniz Kişinin Cep Telefonuna Yüklenmesi Gereken Bir Yazılımdır. Kendi Kullandığınız Telefona Herhangi Bir Yazılım Yüklemeniz Gerekmez. Casus Telefon Dinleme Yazılımının Yükleme İşlemini Hedef Telefon Elinizde Olduğu Takdirde Yapabilirsiniz.

Casus Telefon Dinleme Yazılımını Sadece 15 Dakika Gibi Kısa Bir Sürede Mail Adresinizden Kullanım Kılavuzu ile Beraber Teslim Alabilirsiniz, Yazılımı Hedef Telefona Yükleme İşlemini İse Bilgisayarınızdan Data Kablosu İle Aktarıp Kurabilir Veya Yine Bilgisayarınızdan Bluetooth İle Transfer Edebilir Veya Hedef Telefonun Hafıza Kartı Varsa Bilgisayarınızdan Hafıza Kartına Aktarıp Kurabilirsiniz. İsterseniz Yazılımınızı Size Hafıza Kartına Yüklenmiş Kuruluma Hazır Bir Şekilde Kargo Edebiliriz. Kurulum Ve Kullanım İşlemleri Yazılımı Satın Aldığınızda Tam Detaylı Olarak Kullanım Kılavuzu Şeklinde Size Gönderilecektir, Kullanım Kılavuzlarımız En Acemi Düzeydeki Kullanıcılara Göre Hazınlamıştır, Desteylı Kullanım Kılavuzlarımız Sayesinde Yükleme Ve Kullanımda Hiç Bir Zorluk Çekmezsiniz.

Casus Telefon Yazılımlarında PowerProNet’i Tercih Etmeniz İçin Bir Çok Sebep Var, Sitemizde Satışını Yaptığımız Yazılımlarımızın Hemen Hemen Hepsinin En İdeal Fiyat Garantisi Altında Satışını Yapmaktayız, Casus Telefon Ve Bilgisayar Yazılımlarımızın Bir Kısmını Kendimiz Üretiyor Bir Kısmını İse Yurt Dışındaki Çözüm Ortaklarımızdan Temin Ediyoruz. Yazılımlarımızın Direk Üreticiden Son Kullanıcıya Ulaştırmamız Sonucu, Düşük Kar Marjımız Sayesinde En Düşük Fiyat Üzerinden Son Kullanıcıya Satışını Yapmaktayız. Farklı Sitelerde Yüksek Rakamlardan Alacağınız Yazılım İle Sitemizdeki Yazılımların Aynı Olduğunu Kullanım Kodlarından Ve Dosya Boyutlarından Anlamanız Oldukça Kolay, Satın Almadan Önce Kullanım Kodlarını Ve Dosya Boytlarını Sorabilir, Karşılaştırma Yapabilirsiniz.

Bu Tarz Casus Telefon Ve Bilgisayar Yazılımlarının Kullanım Kılavuzları En Az Yazılımın Kalitesi Kadar Önemli Olduğunu Unutmayın, Basit Anlaşılmaz Tam Çevirisi Yapılamış Kullanım Kılavuzları Sebebinden Ve Yazılımı Kullanımını Tam İdrak Edememekten, Takip Ettiğiniz Kişiye Yakalanma Riskiniz Oldukça Yüksektir. Sitemizdeki Tüm Ürünlerin Detaylı Kullanım Kılavuzları Mevcuttur, Yazılımlarımızı Satın Aldığınızda Mail Adresiniz Üzerinden, Çalışma Saatlerimiz Dahilinde Yazılımınızı Ve Kullanım Kılavuzunu 15 Dakika Gibi Kısa Bir Sürede Teslim Alabilirsiniz.

Sitemizi Daha Önce Tercih Etmiş, Casus Telefon Dinleme Yazılımlarından Herhangi Bir Paketini Daha Önce Satın Almış Olan Müşterilerimiz, İstedikleri Takdirde Sadece Paket Yükseltme Ücretini Ödeyerek Bir Üst Pakete Geçebilirler. Satın Aldığınız Yazılım Garantilidir, Tüm Casus Telefon Dinleme Yazılımlarının Hedef Telefonun Arızalanması Durumunda Ücretsiz Olarak Bir Başka Cihaza Aktarma Garantisi Bulunmaktadır.

Casus Telefon Yazılımları İstediğiniz Kişiyi Takip Etmenizi Olanak Sağlar, Ancak Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Cep Telefonuna Casus Telefon Yazılımını Yüklemeniz Gerekmektedir. Yazılımı Yüklemeden Herhangi Bir Şekilde Direk Takip Ve Telefon Dinleme Yapmanız Asla Mümkün Değildir. Kişilerin Dinleme Ve Takibi Tamamen Siz Müşterilerimiz Yapması Gereken İşlemdir. Tarafımızdan Bir Kişinin Takibi Ve Dinlenmesi Asla Söz Konusu Değildir.

Kişi Satın Aldığı Casus Telefon Yazılımını Yüklediği Cep Telefonu Ancak Kendisi Bilebilir, Takip Ve Dinleme’yi Ancak Kendisi Yapabilir, Sitemizde Satışı Olan Hiçbir Yazılım Bize Veya Herhangi Bir 2.Şahıs’a Bilgi Aktarması Asla Mümkün Değildir. Yazılımlarımızın Böyle Bir Özelliği Bulunmamaktadır, Bu Tür Casus Telefon Yazılım Uygulamaların Eşiniz, Çoçuklarınız, Ve Personelleriniz Harici Yabancı Şahıslara Yönelik Kullanımların Suç Teşkil Edebileceğini Hatırlatırız. Bu Tip Uygulamalardan Satıcı, Satıcılar Sorumlu Tutulamazlar. Alıcı, Siparişi İle Birlikte Bu Şartları Kabul Etmiş Sayılır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Casus Yazılımlar Ne Amaçla Kullanılır”

  1. Bay WordPress diyor ki:

    Merhaba bu bir yorumdur.
    Bir yorumu silmek için giriş yapıp yazının yorumlarına göz atın. Orada düzenleme ve silme seçenekleriniz sizi bekliyor.

Leave a Reply