TELEFON DİNLEME PROGRAMI

Telefon dinleme programı özel üretilmiş bir yazılımdır. Takip edeceğiniz kişinin cep telefonuna yüklenen bir sistemdir. Telefona yüklenebilmesi için telefonun uyumlu bir model olması gerekmektedir ve yazılım uzaktan telefona yüklenemez. Uzaktan sms ile yüklenmesi imkansızdır.

Normal bir cep telefonu nasıl dinleme cihazına dönüşebilir?

Telefon dinleme programı ne amaçla kullanabilirim? Telefon dinleme programı telefonda gözükür mü? Telefon dinleme yazılımı nasıl yüklenir uyumlu telefon modelleri nelerdir? Telefon dinleme yazılımlarını en sağlam hangi firmadan temin edebilirim? Bütün cevaplarınızı yanıtlıyoruz.

Bir program sayesinde istediğiniz kişinin cep telefonunu dinleyebilirsiniz hatta cep telefonundan gönderilen ve cep telefonuna gelen mesajları da takip edebilirisiniz.

Telefona programlanan size ait özel bir numaranın telefonu araması ile birlikte kullananın fark edemeyeceği biçimde telefon açılıyor ve ortamın dinlenmesini sağlıyor. casus telefon programı dünyada satılan ilk telefon dinleme yazılımıdır.

Daha sonra bu yazılımı kopya eden başka firmalar kendi kafalarına göre farklı isimler takarak yüksek fiyatlarda satışa sunmuşlar. Telefon dinleme yazılımı dikkat edilmesi gereken noktalardan biride hedef telefonun ekranını donmadan dinlemeye geçmesidir. Bazı sitelerde ücretsiz bedava telefon dinleme programı indir şeklinde kullanıcıların kafalarını karıştırmakta ve o sitelere ziyaret edenlerin bilgisayarına virus bulaşıp kredi kart bilgilerini çalmaktadır. Lütfen bu tür sitelerden uzak durunuz. Kredi kart bilgilerinizi kesinlikle bilgisayarınıza kayıt etmeyiniz.

Teknolojini gelişmesiyle programlar hızla gelişmektedir. Profesyonel casus yazılımlar sayesinde telefondaki sesi ses dosyası olarak kayıt edip internet üzerinden e-mail adresinize aktarmaktadır.

Eski sistemle sadece AVEA ve Türkcell hatların konferans özelliğinden yararlanarak telefon görüşmelerini dinleyebiliyorduk. Vodefone da konferans özelliği olmadığından ikili görüşmenin arasına girilmiyordu fakat 3g yazılımı sayesinde telefonun konferans özelliği olmasa bile ikili görüşmeyi dinleyebiliyorsunuz. Çünkü yazılım sesi kayıt ederek e-mail üzerinden gönderip dinlemenizi sağlıyor.

 

Casus telefon dinleme programı uyumlu telefona yüklendikten sonra hedef kişiye verilir.  Profesyonel telefon dinleme cihazlar
Uyumlu telefon modelleri : Nokia 6220, 6120, 6210, Nokia’nın E ve N serisi olan Nokia : e50, e65, e66, N70, N72, n81 vb telefonlara yüklenir.  Program hedef kişinin telefonuna gelen giden mesajların birer kopyasını sizede gönderir, hedef kişinin telefon görüşmelerini, telefonunu kapatsa dahi onun bulunduğu ortamdaki sesleri dinlersiniz.”

 

Yeni çıkan yazılım telefonu bir ses kayıt cihazı na dönüştürdü. Bu mükemmel yazılım telefon görüşmesini kayıt edip e-posta ile gönderen yazılım çıktı.  Tel dinleme

Cep Telefonum dinleniyor mu? Hangi Telefon dinleme programı kalitelidir ?

Telefon dinleme nasıl anlaşılır ? Bazı Telefon dinleme programları telefonda yüklü olduğu anlaşılır bazıları ise anlaşılmamsı imkansız.

Piyasada satılan ucuz programların çoğu lisansız programlardır.

PROGRAM SATIN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ NOKTA

Çoğu yeni firmalar kalitesiz yazılımlarla size profesyonel yazılım diye sunmaktan çekinmemektedir. Programın yarın ne gibi arızalar vereceğini tahmin edemezsiniz. Bu yüzden müşterinin sıkıntılarıyla telefonda uğraşacak vakitleri olmadığı için hat değiştirmek gibi alışkanlıklar doğacaktır.

Telefon dinleme programı Türkiye’de satışını yapan en eski firmalardan biriyiz.. Yılların verdiği tecrübeyle hangi yazılımın hangi telefonda iyi çalıştığını veya ne gibi sorunlarla karşılaşacağını yazılımın kalitesine göre size söyleyen tek firmadır. Müşterinin memnuniyetini ön planda tutmak, en iyi kaliteyi müşteriye sunan, teknolojiyi yakından takip edip en ilginç ürünlerle siz sunmaktan vazgeçmeyeceğiz.

Telefon dinleme programı ile yakında 3g sistemi sayesinde uzaktan kamerayı açıp izleyebileceksiniz.. Casus 3g telefon programı ile ister evinizin güvenliği amaçlıda kullanabilirsiniz.. Örn: casus 3g programı uyumlu telefona yükleyip evinizin bir köşesine yerleştirip uzaktan istediğiniz zaman izlersiniz.. Dadı kontrolünde mükemmel bir buluş..


Bazı programlar hatalı yazıldığından hedef kişinin şüphelenmesine neden olur. Hatalı yazılımlar telefonun donmasına, kendiliğinden kapanıp açılmasına neden olurken bazıları ise dinleme esnasında ekran ışığının yanmasına neden oluyor. Bunun gibi bir çok hatalı yazılım satan firmalar sorunsuz profesyonel program diye satmaktadır.

TELEFON DİNLEME HABERLERİ

Telefon dinleme ile ilgili haberler gün geçtikçe haberlerde dakika başı telefon dinleme haberleri görmekteyiz. Basında çıkan telefonların dinlenmesi ile yazılım satan firmaların telefon dinleme programı arasında çok fark var. Basında legal veya illegal yollardan yapılan dinleme GSM operatörleri üzerinden yapılır herhangi bir yükleme gerektirmeyen ve yapılan görüşmeyi kayıt altına alan GSM operatörleri tarafından yapılmaktadır. Bazı cihazlar ise Signet adı verilen laptopa bağlanan bir cihaz sayesinde telefona hiç bir program yüklemeden dinleme yapılmaktadır. Bu cihazı sadece askeri ve istihbarat birimleri tarafından satın alınmaktadır. Fakat illegal yollarla getirenlerde muhakkak vardır. Cihazın fiyatı yaklaşık 30,000 Euro civarındadır.

Bilgisayardan Telefon Dinleme Cihazı

Bazı cihazlar hiç bir müdahale gerektirtmeden istendiği telefona gizlice bağlanabilmektedir. Cihaz bir laptopa bağlanarak etraftaki telefon frekanslarına grip görüşmeleri anında kayıt etmektedir. Telefon dinleme de büyük bir buluş olan bu cihazın çalışma mantığı kendini bir baz istasyonu gibi gösterip etraftaki kişilerin laptopa bağlı olan cihaz üzerinden görüşme yapmasını sağlıyor.  Bu yüzden ona yakın olan kişiler telefon görüşmesi sırasında hiç haberleri olmadan telefon dinleme aygıtına bağlanmış oluyorlar. Bu cihazın Türkiye’de satışı yasak olduğundan diğer bazı ülkelerde hiç bir yasal sırunu yoktur.

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

Telefon dinleme sisteminde ortam dinleme, SMS takibi, GPS yer tespit ile Google haritası üzerinden nerde olduğunu, size özel açmış olduğumuz kullanıcı adı ve şifrenizle anlık takip edebilirsiniz. Cihazın kamerasından görüşme esnasında fotoğraf çekme özelliği ile gizlice fotoğraflar sizin hesabınıza online olarak aktarılır. Dünyanın en kaliteli sorunsuz yazılımı olan casusbocek köstebek paketimizi inceleyip bize 7/24 destek ve sipariş için ulaşabilirsiniz.

Telefon dinleme programlarımız ve dinleme cihazlarımızın piyasada satılan cihazlardan farkı nedir? Neden bizi tercih etmelisiniz?

Casus cihazlarımız dünya genelinde en sağlam ve en sorunsuz cihazları hangi ülkede satıldığını tespit edip, ithalatını yapan tek firmayız. Bir çok piyasada satılan cihazlar taklit Çin malı olup 2-3 kullanımdan sonra çöpe atacağınız cihazlardır. Bizden alacağınız telefon dinleme programı veya dinleme cihazları garantimiz altında olup 7/24 size destek vermekteyiz. Casus telefon yazılımları konusunda 8 yıllık tecrübelerimizle size en sağlam yazılımın hangi telefonda ne kadar düzgün çalıştığını uzman ekiplerimiz tarafında bilgi verilir.. Size uyumlu telefonlar konusunda yardımcı olan ekibimiz yazılımın yüklenmesi konusunda sınırsız hizmet verecektir.

Cep telefon dinleme programların her telefonda düzgün çalışmadığı gibi.. Bazı telefon programları telefonun donmasına ve kendiliğinden kapanmasına kadar yüzlerce problemlerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Piyasada ucuz satılan yazılımlar taklit olup hedef kişinin telefonunda gözükebiliyor. Böylece hedef kişi dinlendiğinin farkına kısa sürede varacaktır. Telefon yazılımı almadan önce güvenilir web sitelerinden almanızı tavsiye ederiz..

Telefon dinlemek istiyorum : Herkes artık kime güveneceğini şaşırmış bir durumda ve kime güveneceğini artık bilmiyor bu devirde.. Herkes kendi menfaatini düşünüyor ve çıkarları için en yakın arkadaşını satacak bir durumu gelmiş bir devirde yaşıyoruz. Telefon dinlemek istiyorum diyenlere en uygun sistemi nerden satın alabilirim? Sorusuna cevap olacağız. Cep telefon dinleme programları arasında en çok tercih edilen casusbocek dinleme yazımı ile derdinizi ortadan kaldıracak profesyonel cep dinleme yazılımı.. Sistemin çalışma şekli; dinlemek istediğiniz kişinin cep telefonuna yazılımı yüklemeniz gerekiyor veya ona bir casus telefon yazılım yüklü bir telefon hediye etmeniz lazım…

Bir önceki yazımız olan Full paket Casus Telefon Programı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply