Casus Telefon Takip

Casus Telefon Takip
Casus Telefon Takip

Telefonların takip edilebilmesi için geliştirilen yazılımların yüklendiği telefonlar, casus telefon olarak ifade edilmektedir. Casus telefon takip noktasında son derece başarılıdır ve kullanıcısına ait bilgileri gerekli olan noktalara etkin bir şekilde gönderir. Dolayısıyla da bir casus olarak işini kusursuz olarak yaptığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Telefon dinleme programları, insanların sevdiği kişileri uzaktan takip etmesine yaramaktadır. Sadece Android sisteme sahip olan cihazlarda çalışan bu programların kurulumunun gizli olarak yapılması, elde edilecek bilgilerin sağlıklı olması açısından önemlidir. Kurulum süresi 3 dakika olan programın nasıl kurulacağına dair internette çok sayıda video bulunmaktadır. Bu videolar incelenerek kurulumlar sorunsuz bir şekilde yapılabilir.

Casus Telefon Takip ile Yapılacaklar

Akıllı telefonlar, insanların hayatlarında çok ciddi kolaylıklar sağlamasına rağmen söz konusu telefonlara yazılım yüklenebilmesi, takiplerinin kolay bir şekilde yapılmasına neden olur. Casus telefon takip işleminin temeli de buna dayanır. Söz konusu yazılımlar ile yapılacak olan işlemlerden bazıları şu şekildedir:

  • Telefon görüşmelerinin dinlenmesi
  • SMS takibi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan yazılı, sesli ve görüntülü aramaların takibi
  • GPS özelliğinin aktif hale getirilmesiyle konum tespiti
  • Mikrofonun aktif edilmesiyle ortam dinlemesi
  • Web geçmişini tarama
  • Ortam izlemesi yapma
  • Galeriye erişim sağlama

Yapılacak olan işlemlerin sayısı oldukça fazladır. Telefonun bu yazılımlar sayesinde kontrolü tamamen ele alınmaktadır ve bundan dolayı da istenilen her işlem yapılabilir.

Casus Telefon Takip Fark Edilebilir Mi?

Casus telefon takip işlemiyle ilgili merak edilen hususlardan birisi de bu işlemin telefon sahipleri tarafından fark edilip edilmemesidir. Bu noktada bilinmesi gereken en önemli husus, programın gizli bir şekilde kurulmasıyla ilgilidir. Bu aşamadan sonra ise program tamamen arka plana çekilir ve kendini gizler.

Casus yazılım çalışırken yapacağı işlemler için kullanıcılardan izin istemez ve bundan dolayı ekrana bildirim göndermez. Aynı şekilde bildirim ışığının yanmasına neden olacak herhangi bir durum da söz konusu değildir. Bundan dolayı da telefon kullanıcılarının telefonlarında olan casus yazılımı bulmaları neredeyse imkansızdır. Bunun için özel bir arama yapılması ve bunun da konunun uzmanları tarafından yapılması gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here