Telefon Dinleme

Telefon Dinleme
Telefon Dinleme

Telefon dinleme, hedef telefona yüklenen bir yazılımla o telefondan uzaktan pek çok veriye ulaşılabilmesine imkan tanıyan işleme verilen isimdir. Günümüz dünyasında giderek bir gereklilik halini almaya başlamıştır. Bunun en büyük sebepleri; değişen çevre şartları, yaşam koşulları, toplumsal yaşantı, çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden teknoloji ve buna benzer maddeler olarak sıralanabilir.

Telefon dinleme, çok farklı alanlarda kullanılabilir. Genellikle kullanım alanları; eşlerin partnerlerini takip etmesi, ebeveynlerin çocuklarının telefonunu izleyerek onları kontrol altında tutması, yaşlı bireylerin takibinin yapılması için telefonlarına bu yazılımın kurularak uzaktan kontrolün sağlanması, şirketlerde personeller için tahsis edilen telefonların şirket çıkarlarına uygun amacından sapmadan kullanılıp kullanılmadığını öğrenmek için şirket telefonlarına telefon dinleme programının yüklenmesi ve bunlara benzer durumlar şeklinde açıklanabilir.

Telefon dinleme işlemi, gerekli durumlarda kullanıldığında hayat kurtarıcı nitelikte olabilir. Karşılıklı güven problemlerinin aşılması için partnerlerin kullandığı bir yöntemdir. Aldatan eşler telefon dinleme sayesinde ortaya çıkarılabilir. Çocuklarınızın güvenliği bu programla sağlanabilir. Yaşlı takibi, personel takibi gibi pek çok alanda bu program en büyük yardımcınız olabilir. Ancak yasal olarak sorumluluk tamamen size aittir. Bu yüzden kullanırken bu sorumluluğun bilincinde olmanız gerektiğini kesinlikle aklınızdan çıkarmamalısınız.

Telefon Dinleme Nasıl Yapılıyor?

Telefon dinleme yapabilmek için, hedef telefona fiziki olarak erişebiliyor olmanız olmazsa olmaz koşuldur. Bu telefona yapacağınız 3 dakikalık bir casus yazılım kurulumunun ardından, kurulum sırasında belirlediğiniz e-posta ve şifrenizle panelden giriş yaparak telefon dinleme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. Görüşme dinleme, mesaj takip, whatsapp takip, telefon takip, sms takip, gps konum bulma ve takip etme, ortam dinleme, ortam kamerası izleme, ekran takibi, galeri takibi, rehber takibi ve daha pek çok sayısız telefon dinleme programı bünyesinde bulunan özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Bu yazılım, mühendislerimiz tarafından özel olarak geliştirilmiş, veri aktarımı için internet bağlantısını kullanan, hedef telefon sahibi tarafından hiçbir şekilde fark edilmeyecek şekilde tamamen gizlenen bir uygulama olarak özel tasarlanmıştır. Telefon sahibi tarafından hiçbir şekilde fark edilmez. Tüm işlemleri telefonun arka planında gizli bir şekilde çalışan casus yazılım sayesinde sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon Dinleme Nasıl Kurulur?

Kurulum için bize ulaştıktan sonra gerekli talimatları izlemeniz yeterlidir. Bunlar özetle şu şekildedir: Verilen linkten ilgili programı telefona indirmeniz gerekmektedir. Programı kurmadan önce “Bilinmeyen Kaynaklar”ın aktif edilmesi şarttır. İndirilen apk dosyası telefona kurulmalı ve ardından açılan sayfalardaki talimatları sırasıyla eksiksiz olarak gerçekleştirmelisiniz. Tüm adımları tamamladıktan sonra öncelikle 24 saatlik ücretsiz kullanım hakkınızdan faydalanmaya başlarsınız. 24 saatten önce lisans ücretini ödeyerek program hiç devreden çıkmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Program sadece Android telefonlara yüklenebilir ve yalnızca Android işletim sistemini kullanan telefonlarda çalışmaktadır. Hiçbir şekilde iOs’a yani iPhone’lara yüklenememektedir. Bunun sebebi iPhone’ların tüm güvenlik açıklarının kapatılmış olması ve yeni jailbreak çıkmıyor olmasıdır. iPhone’a yüklenebilen telefon dinleme programı hiçbir şekilde dünya üzerinde mevcut değildir. Bu tarz vaatlerde bulunan sahtekarlara inanmamanızı, paranızı bu dolandırıcılara kaptırmamanızı öneririz. Bunun yanı sıra bu programı yükleyebilmek için mutlaka telefonu elinize almanız şarttır. Uzaktan yükleme, numara ile yükleme, mesaj ile yükleme gibi bir teknoloji zaten mantıken mümkün olamaz. Bu şekilde bir olay olsaydı herkes istediğini takip edebilirdi. Böyle bir şeye de imkan yoktur. Bu vaadler de dolandırıcılar tarafından insanlara söylenebilir. Kesinlikle bu tarz yalanlara itibar etmemenizi tavsiye ederiz. Paranızı çöpe atmamak için mantık çerçevesinde hareket ederek güvenli telefon dinleme programlarını tercih ediniz.

https://www.spykontrol.com 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here