Galeri Takip

Telefon Dinleme
Telefon Dinleme

Telefonların en özel alanlarından birisi şüphesiz ki galerilerdir. Galerilerde yer alan video ve resimler, insanların gün içinde neler yaptığıyla ilgili önemli ipuçları verir. Telefon dinleme yazılımları arasında bundan dolayı galeri takip işlemi de bulunmaktadır. Böylelikle yazılımı kullanan kişiler, dinleme yapılan telefondaki galeriye de erişim sağlayabilir.

Telefon takip programları sayesinde insanlar sevdiklerinin güvende olması noktasında önemli bilgilere sahip olmaktadır. Çünkü yapılan takip sayesinde gün içinde insanların kimlerle görüştüğü, nerelere gittiği gibi önemli bilgiler edinilmektedir. Bu bilgiler arasında galerilerin izlenmesi de bulunmaktadır. Fakat söz konusu yazılımların sadece Android sisteme sahip olan telefonlarda çalıştığının bilinmesi gerekiyor.

Galeri Takip Nasıl Yapılır?

Galeri takip yapabilmek için öncelikle casus yazılım olarak da bilinen programların satın alınması gerekir. Bu programları satan çok sayıda yer bulunmasına karşın insanların kurumsal firmalar dışındaki bir yerde program almaması gerekiyor. Çünkü lisanssız olan programların taşıdığı riskler, sağlayacağı faydadan çok daha fazladır. Bunun dışında lisanssız olan yazılımların çalışacağının garantisi dahi yoktur. Tüm bu nedenlerden dolayı insanların bilmedikleri yerden lisanssız yazılım almaması gerekiyor.

Lisanslı yazılımlar alındıktan sonra dinleme yapılacak olan telefona yüklenmelidir. Bu işlem son derece kısadır ve sadece 3 dakika sürmektedir. Ayrıca internette bu işlem ile ilgili pek çok video da vardır. Dolayısıyla insanların yükleme noktasında ciddi bir zorluk yaşamayacağı söylenebilir.

Galeri Takip ile Elde Edilecek Bilgiler Nelerdir?

Gelişen teknolojinin insanlara hediyesi olan akıllı telefonlar sayesinde insanlar sürekli fotoğraf ya da resim çekmektedir. Gün içinde farklı bir durum olduğunda ya da güzel bir an oluştuğunda insanlar telefonlarına sarılmakta ve o anı ölümsüzleştirmektedir. Galeri takip sayesinde bu fotoğraf ve videoların tamamına ulaşılabilir. Böylece kimlerle zaman geçirildiği ve nerelere gidildiği öğrenilebilir. Bazen çok farklı bilgilerin yine galerideki görsellerden öğrenilmesi mümkündür.

Galerilere erişim sağlamaya yarayan yazılımlar tamamen arka planda çalışmakta ve kendisini gizlemektedir. Yani telefonu kullanan kişinin bu programı fark etmesi imkansız olmasa da çok zordur. Özellikle programı araması gerekir ki bu da insanların aklına gelecek bir şey değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here