Casus Yazılım Kurulumu

Casus Yazılım Kurulumu
Casus Yazılım Kurulumu

Telefonların etkin bir şekilde takip edilmesi için geliştirilen casus yazılım, adından da anlaşılacağı gibi adeta bir casus etkisine sahiptir. Söz konusu yazılım sayesinde telefonların uzaktan kontrol edilmesi mümkün olup istenilen bilgiler bu şekilde telefondan alınabilmektedir. Bütün bunların gerçekleşmesi için öncelikle casus yazılım kurulumu yapılması gerekmektedir. Bu işlem ise son derece kolaydır.

Yazılım teknolojisinin gelişmesiyle birlikte insanların hayatlarına farklı programlar girmeye başlamıştır. Bunlardan birisi de akıllı telefonlara yüklenebilen telefon dinleme programlarıdır. Bu programlar, telefon dinleme başta olmak üzere farklı işlevlerin yerine getirilmesine olanak vermektedir.

Casus Yazılım Kurulumu Nasıl Yapılır?

Casus yazılım kurulumu için öncelikle bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Kurulum sadece Android sisteme sahip olan cihazlara yapılmaktadır. Bunun haricindeki IOS, Windows ya da diğer sistemlere sahip olan cihazlara kurulum yapılamamaktadır. Bu ayrıntıya dikkat edildikten sonra yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • Casus yazılım, kurumsal yapıya sahip olan bir firmadan lisanslı olarak alınmalı
  • Hedef telefona 3 dakikalığına ele geçirilmeli
  • Yazılım telefona indirilmeli ve daha sonra da kurulmalı

Yukarıdaki adımlar sırasıyla izlendiğinde kurulum çok rahat bir şekilde yapılacaktır. Normal uygulama yüklemesinden birkaç ufak farkı bulunan bu işlemin nasıl yapıldığına dair ayrıntılı videolar mevcuttur. Bu videolar izlenerek kurulum işlemi yapılabilir. Böylece kurulum esnasında sorun yaşama ihtimali de tamamen ortadan kalkmış olacaktır.

Casus Yazılım Kurulumu ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Casus yazılım kurulumu için hedef telefonun fiziksel olarak ele geçirilmesi gerekir. Bu aşamadan sonra ilgili programın ya internetten telefona indirilmesi ya da daha önce indirilen yazılımın bilgisayardan telefona atılması gerekir. Bunun haricinde kurulum yapılması için farklı bir alternatif yoktur. Bazı satıcılar söz konusu yazılımın SMS, Whatsapp üzerinden ya da aramayla kurulduğunu iddia etmektedir. Böyle bir durum söz konusu değildir. Bu tür yalan bilgi veren kişilerin temel hedefi insanları kandırarak onları dolandırmaktır. Bundan dolayı insanların yalan yanlış verilen bilgilere kanmaması gerekir. Çünkü SMS ile programın yüklenmesi mümkün olsa, dünya üzerinde bütün telefonlar dinlenebilir. Dolayısıyla da böyle bir durumun doğru olması söz konusu değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here