Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon Dinleme Yazılımları
Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon dinleme yazılımı Android işletim sistemine sahip telefonlara yüklenebilen bir casus yazılımdır. Akıllı telefonlara yazılım yüklenebilmesi, bu cihazların farklı özellik kazanmasına neden olmaktadır. Bu özelliklerden birisi de telefonların dinlenmesi ve takip edilmesidir. Telefon dinleme yazılımları sayesinde insanlar sevdiklerini uzaktan koruma imkanına sahip olmaktadır. Bilindiği gibi günümüzde sokaklar son derece tehlikeli olabilmektedir. Bazen kötü bir arkadaş, bazen de yanlış bir karar insanların başlarının derde girmesine yol açabilir. Bu yazılımlar sayesinde insanlar çocuklarını, eşlerini, yaşlı ebeveynleri, sevgililerini ve diğer sevdiklerini anlık olarak koruyabilir ve onların tehlikelerden uzak durmasını sağlayabilir.

Telefon dinleme amacıyla kullanılan yazılımların sayısı birden fazladır fakat bunlardan birkaçının daha fazla tercih edildiği bilinmektedir. SPY Kontrol, Clues ve Monitor Minör isimli yazılımlar, insanların beklentilerini karşılama adına son derece etkili sonuçlar vermektedir.

Telefon Dinleme Yazılımları Nasıl Yüklenir?

Bu yazılımların yükleneceği akıllı telefonların mutlaka Android sistemine sahip olması gerekiyor. Çünkü telefon takip yazılımları, diğer işletim sistemlerinde çalışmamakta ve bundan dolayı da farklı telefonların dinlemesi yapılamamaktadır. Söz konusu durum dikkate alındığından insanların dinleme yapmadan önce minik bir araştırma yapması faydalı olacaktır.

Telefon dinleme yazılımları, cihazlara direkt olarak yüklenebiliyor. Uzaktan yükleme diye bir durum söz konusu değildir. Yükleme işlemi son derece basit olup hemen herkes rahatlıkla yapabilir. Fakat isteyen kişiler internette bulunan videolardan yardım alarak da bu işlemi öğrenebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken husus, yazılımın gizli bir şekilde yüklenmesidir. Yaklaşık 3 dakika gibi kısa bir sürede yapılan yükleme, ufak bir boşlukta gizlice yapılabilir.

Telefon Dinleme Yazılımları Güvenli Midir?

İnsanların güvenlik nedeniyle kullandıkları yazılımlar, telefonların etkin bir şekilde dinlenmesini, izlenmesini ve takip edilmesini sağlamaktadır. Öyle ki söz konusu yazılımın yüklenmiş olduğu cihazlar, uzakta rahat bir şekilde kontrol edilebilir. Bundan dolayı da telefon dinleme yazımları konusunda sorulan sorulardan birisi, yazılımların güvenli olup olmadığıyla ilgilidir. Çünkü telefondan elde edilen bilgilerin farklı bir noktaya iletilmesi, son derece tehlikeli bir duruma neden olabilir. Böyle sorunların yaşanmaması için yazılımların kurumsal yapıya sahip olan firmalardan satın alınması gerekir. Lisanslı olarak satılan bu ürünlerin güvenlik noktasında herhangi bir risk oluşturmayacağı firmanın garantisi altındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here